Благодарим на всички, които сбъднаха нашата коледна инициатива и подкрепиха каузата ни: “С духа на Коледа да сбъднем чудото ОБРАЗОВАНИЕ за утрешния ден”

Дарените 8 373 лв. ще се закупят 12 устройства Chromebook (хромбук), а със средства на училището ще бъдат осигурени останалите 16 такива за реализиране на модела 1:1 в класната стая, кабинети по науки и информационни технологии от втори учебен срок на учебната 2019/ 2020 г.
Адмирации към учените от 4-тите класове с участието им в категория коледни конкурси „Коледа е доброта“ чрез участие в проведен благотворителен интердисциплинарен турнир по български език и математика и с кауза „Осигуряване на учебно-технически средства за обучението на деца със СОП“ на стойност 525 лв. към „Център за специална образователна подкрепа“ град Пловдив.