И тази година, на 22 декември, цялото училище с много усмивки посрещна Дядо Коледа. Едно истинско коледно настроение се създаде благодарение на богатата програма. Тя включваше танци, сценки и изпълнения на песни, които представиха талантливите ни ученици. Бяха обявени и резултатите от конкурсите – за най-красива класна стая и празнично облекло и за най-интересно писмо -послание до Дядо Коледа.  Както може да се очаква, раздадоха се награди на най-добре представилите се участници в надпреварата. Така до нас „допътуваха” два чудесни дядоколедовци, два елена и две мечета, които успяха да  зарадват своите получатели от начален и от прогимназиален етап. След края на програмата, изнесена във фоайето на първия етаж, празникът продължи, но премина в опитване на „изкушенията”, подредени  по масите на коледния базар. А тази година благотворителната ни кауза беше да подпомогнем деца от самото училище, като дарим здраве. Разбира се, голяма част от вкусотиите бяха подготвени с активната помощ на родителите, на които сърдечно благодарим за участието! Така празникът протече в атмосфера на заедност, на едно водещо желание за добро, в което се опитахме да се включим всички, и ни настрои за чаканата ваканция.