ОУ "Димитър Талев"

за успех - от знания към умения

ГРАФИЦИ СРЕЩИ С УЧИТЕЛИ

График на класните ръководители за консултиране на родители и ученици и водене на училищната документация на съответната паралелка

Клас/
паралелка
Класен ръководител

Ден от седмицатаВремеви интервалМясто на
провеждане/
кабинет
I А Надежда Пенчевапонеделник12:30 – 13:1517
I БГергана Николовапонеделник12:30 – 13:1518
I ВЕмилия Димитровапонеделник12:30 – 13:1519
I ГЦветелина Емиловапонеделник12:30 – 13:1520
I ДМария Караджовапонеделник12:30 – 13:1521
I ЕВенцислава Лудовапонеделник12:30 – 13:1522
II АЮлия Савовапонеделник12:30 – 13:1538
II БМарияна Остревапонеделник12:30 – 13:1539
II ВТатяна Златановапонеделник12:30 – 13:1540
II ГПетя Георгиевапонеделник12:30 – 13:1541
II ДЮлия Василевапонеделник12:30 – 13:1541
II ЕКрасимира Киревапонеделник12:30 – 13:1543
III АЕлена Талевапонеделник13:20 – 14:0553
III БДимитър Байкушевпонеделник13:20 – 14:0554
III ВМария Узуновапонеделник13:20 – 14:0555
III ГЙовка Павловапонеделник13:20 – 14:0556
III ДДима Господиновапонеделник13:20 – 14:0557
III ЕМария Велинапонеделник13:20 – 14:0558
IV АТаня Гълъбовапонеделник13:20 – 14:05102
IV БИрина Христовапонеделник13:20 – 14:0546
IV ВВалентина Христовапонеделник13:20 – 14:0527
IV ГТеодора Теневапонеделник13:20 – 14:0548
IV ДДобромир Стойновпонеделник13:20 – 14:05105
IV ЕСтефка Бояджиевапонеделник13:20 – 14:05103
Клас/
паралелка
Класен ръководител

Ден от седмицатаВремеви интервалМясто на
провеждане/
кабинет
V А Стефани Нанчевапонеделник14:15 – 15:0062
V БЕлица Чуканска-Георгиевапонеделник14:15 – 15:0014
V ВМарина Бабачевапонеделник14:15 – 15:0060
V ГДияна Тодоровапонеделник14:15 – 15:0045
V ДМаргрета Гвоздевапонеделник14:15 – 15:0067
VI АДоброслава Куртевапонеделник14:15 – 15:0033
VI БПетя Кабасакаловапонеделник14:15 – 15:003
VI ВГеорги Йонковпонеделник14:15 – 15:0015
VI ГНели Кубатевапонеделник14:15 – 15:002
VI ДНесибе Фезовапонеделник14:15 – 15:001
VII АЖивка Стефанова-Петровапонеделник14:15 – 15:0063
VII БЙорданка Калфовапонеделник14:15 – 15:0065
VII ВРосица Гюмишевапонеделник14:15 – 15:0066
VII ГСевда Стамболовапонеделник14:15 – 15:0061
VII ДСтефка Гечева-Ламбревапонеделник14:15 – 15:0064
Клас/
паралелка
Ръководител на ГЦОУД

Ден от седмицатаВремеви интервалМясто на
провеждане/
кабинет
ЦОУД-I А Ива Кавековапонеделник11:30 – 12:1517
ЦОУД-I БИвелина Траяновапонеделник11:30 – 12:1518
ЦОУД-I ВТаня Видевапонеделник11:30 – 12:1519
ЦОУД-I ГАни Динковапонеделник11:30 – 12:1520
ЦОУД-I ДМария Меновапонеделник11:30 – 12:1521
ЦОУД-I ЕВесела Лаловапонеделник11:30 – 12:1522
ЦОУД-II ААнастасия Георгиевапонеделник11:30 – 12:1538
ЦОУД-II БЗвезделина Гърбаковапонеделник11:30 – 12:1539
ЦОУД-II ВЮлия Ачановапонеделник11:30 – 12:1540
ЦОУД-II ГИлияна Петковапонеделник11:30 – 12:1541
ЦОУД-II ДГаля Ганчевапонеделник11:30 – 12:1541
ЦОУД-II ЕСимона Гълевапонеделник11:30 – 12:1543
ЦОУД-III АГергана Кузмичпонеделник12:15 – 13:0053
ЦОУД-III БМария Еневскапонеделник12:15 – 13:0054
ЦОУД-III ВЕлена Стояновапонеделник12:15 – 13:0055
ЦОУД-III ГТинка Ришевапонеделник12:15 – 13:0056
ЦОУД-III ДЗорница Дамяновапонеделник12:15 – 13:0057
ЦОУД-III ЕГергана Лазаровапонеделник12:15 – 13:0058
ЦОУД 4-1. гр.Евгений Костадиновпонеделник12:15 – 13:00103
ЦОУД 4-2. гр.Иван Дерменджиевпонеделник12:15 – 13:00105
Към началото